APIE RELAXUS MODULES


RELAXUS MODULES specializuojasi į (ne)modulinių pastatų skirtų gyvenimui ir poilsiui gamybą ir statybą.

RELAXUS MODULES specializuojasi į (ne)modulinių pastatų skirtų gyvenimui ir poilsiui  gamybą ir statybą. Galbūt tai Jūsų pirmasis nuosavas būstas. Galbūt mąstote apie naują namą, kuriame galėtumėte įsikurti šeimai pagausėjus. Galbūt jūs svajojate apie kalnų namelį šalia slidinėjimo trasos, kur po ilgos dienos ant kalno galėsite užsikurti pirtį? O gal svajojate apie vasarnamį užmiestyje, kuriame po sunkios darbo savaitės pasinersite į poilsį ar galėsite padengti stalą draugų kompanijai? Kad ir kokia būtų Jūsų vizija mes esame pasiruošę įgyvendinti bet kokio sudėtingumo Jūsų svajonę.

Siekiame, kad mūsų gaminami namai būtų ekologiški ir artimi žmogui bei gamtai, kuriuose jaukumas ir poilsis būtų Jūsų laimės raktažodžiai. Kad žmogus juose nepatirtų jokių su būstu susijusių rūpesčių, mums svarbiausia, kad klientas mūsų namuose kurtu nuostabias akimirkas ir prisiminimus, kurie būtų perduodami iš kartos į kartą.

Relaxus modules yra vieno akcininko valdoma įmonė, kurios vizija – prisidėti prie kintamo gyvenamosios ir poilsio paskirties būsto gamybos. Norime būti pirmaujantys savo srityje ir pasiūlyti kompleksinį sprendimą, kai klientas siekia dalyvauti kuriant savo namus. Mums savaime suprantama, kad užsakymas, dokumentų tvarkymas, gamyba, derinimas ir pristatymas klientui turi būti paprastas ir sklandus procesas.

Statant tradiciniu būdu kai darbai atliekami statybos aikštelėse, darbuotojų koordinavimas nuotoliniu būdu gali būti iššūkis. Stresas atsirandantis, kai jaučiate, kad visiškai nekontroliuojate savo namo statybos darbų, išlaidų už darbus, šiai dienai vis labiau tampa praeitimi. Klientų poreikiai mums yra pagrindas nuo projekto pradžios iki visiško įgyvendinimo. Kadangi siekiame išlikti lankstūs kliento poreikiams tai viso proceso metu esame pasirengę prisitaikyti prie kliento individualių poreikių jeigu jie kinta. Taip pat mums svarbu, kad sutartiniai dokumentai užtikrintų, kad bendra kaina nekistu, kad klientas būtu saugus žinodamas, kad įsigijo kokybišką pirkinį.

Visi mūsų namai gaminami gamykloje tai leidžia pasiūlyti paslaugas „iki raktų“ be tarpininkų ir konkurencingomis kainomis.

Dėl unikalaus ir greito „Relaxus modules“ proceso užbaigtas namas bus pastatytas per du ar keturis mėnesius nuo sutarties pasirašymo, visi gaminami namai yra gaminami laikantis valstybėje galiojančių reikalavimų į kurią gaminys numatytas pristatyti. 

Istorija ir gamykla

Įmonė buvo įkurta 2020 m., Tačiau pati idėja ir pirmasis modulinis namas buvo pagamintas 2014 metais kai tuo metu į tai ne tik Lietuvoje, bet ir Europoje dar buvo žiūrima skeptiškai. Mane, įmonės vadovą nuo vaikystės mėgusį statybos procesus jau nuo paauglystės žavėjo vizija – statyti išmanesnius ir labiau individualizuotus namus už kainą, kuri leistų jaunus žmones įgyvendinti svajonę turėti nuosavus namus. Šiai dienai tikslas nepasikeitė, siekiama gaminti nesudėtingus, kokybiškus ir stilingus gyvenamuosius bei poilsio  pastatus. 

Šiandien mūsų gamybos pajėgumai siekia 5 namai per mėnesį ir jeigu poreikis didėtų, galime greitai prisitaikyti prie gamybos apimčių didėjimo. Namų gamyba gamykloje apima visus sprendimus, pradedant medžiagų pasirinkimu ir baigiant nusistovėjusia kontrolės rutina ir kiekvieno namo, kuris palieka mūsų gamyklą, dokumentacija. Mes prisiimame atsakomybę už visą gamybos grandinę.

Mes, Relaxus, labai didžiuojamės savo produkcija ir kiekvienu darbuotoju, kurie turi aukšto lygio kompetenciją ir profesines žinias įgytas Skandinavijoje bei nuolatos jas tobuliname.

Kaip vyksta procesas?

Dažnu atveju siūlome klientams atvykti pas mus į gamyklą kurioje ne tik papasakojame koks bus kliento namas tačiau suteikiame galimybę ir pamatyti. Preliminaraus vertinimo metu aptariame pagrindines detales tokias kaip, kokio dydžio pageidaujamas statinys, kokios apdailos, kas turi būti numatyta viduje ir išorėje, o tada pereiname prie sutarties sudarymo ir gamybos.

Tačiau ne retu atvejų mūsų gaminiai gaminami klientams su kuriais neturime net fizinio kontakto, įsigijimo procesas leidžia pilnai kontroliuoti savo užsakymą net neišėjus iš namų,  tai tiesiog derinant internetu.

Gamybos metu kiekvienas gaminys yra archyvuojamas. Archyve klientas gali sekti darbų eigą, tikrinti medžiagų atitikimą bei peržiūrėti darbų eigos nuotraukas.

Taikome šį mokėjimų metodą:

10 % - sutarties sumos kai po preliminarių derinimų pasirašoma galutinė sutartis prie kurios bus pridėti brėžiniai su matmenimis, pamatų planas.
40 % - sutarties sumos kai informuosime apie darbų pradžią. Įprastai šis etapas numatomas per 14 dienų.
30 % - sutarties sumos per 2-4 gamybos savaitę pradedant apdailos darbus.
10 % - sutarties sumos informavus apie gamybos pabaigą ir galimą atsiėmimą jeigu sutartyje neįtrauktas pristatymas.
10 % - sutarties sumos po gaminio atsiėmimo ar  sumontavimo jeigu gaminiui reikalinga mūsų meistrų montavimo paslauga.

 

Garantija

Visiems gaminiams taikome 5 metų garantiją, o gaminiuose esančiai įrangai pagal gamintojo taikomą garantinį laikotarpį.

Garantiją suteikiame tik gaminiams esantiems Lietuvos Respublikoje.

Gaminiuose atsiradusius apdailos defektus, kurie atsirado per laiką naudojant gaminį, juos šaliname įpusėjus garantinio aptarnavimo laikotarpiui t.y. po 2.5 metų. Ši sąlyga negalioja jeigu po apžiūros akivaizdžiai matyti, jog defektai atsirado dėl netinkamai eksploatuojamo daikto ir neatsakingo elgesio kuris įtakojo defektus.

Adresas

Agilos g. 18b, Klaipėda, Lietuva. LT-92337

El. paštas

admin@relaxus.lt